Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggel eszek 3 falatot...

Ha reggel eszek 3 falatot délben 5 falatot este pedig megint harmat akkor mennyi idő alatt fogyhat ok 5 kg-t?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét alatt.
2018. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a kemoterápia alatt nem tudtam enni semmit és napi 1 kg-ot fogytam.
2018. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Piroska! Én vagyok a Farkas! Amikor én eszek, egy falatra pont egy angol font súlyt harapok a harapnivalóból.


Ha reggel kiharapok belőled 3 falatot, délben 5 falatot, este pedig megint 3 falatot, akkor egy nap alatt fogyhatsz 5 kg-ot.


Mint a mesében! Annyi az ismeretlen változó, hogy neked senki sem fogja pontosan megmondani mennyi idő alatt fogyod le az 5 Kg-ot.

2018. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy butaságot kérdezel ne így fogyókúrázz! Egy normális szénhidrát, zsírszegény étrendet állíts össze magadnak.
2018. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg nem fogynék semennyit, mert tudok nagy falatot harapni tömény ételből s ilyen esetben ezt tenném.


Az, hogy egy falat étel, nem mond semmit a kalóriabevitelről, pedig még az is vajmi kevés infó lenne, rólad is kéne adat, a makrók s mikrotápanyagok sem mellékesek (még fogyás szempontjából sem, mivel ha lemegy több kiló izmod, az jóval kevesebb kcal, mintha zsírból menne).


Miért nem eszel inkább normálisan, megtervezett étrenddel?

2018. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!