Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy 160cm-s 48 kg-s lány 3...

Egy 160cm-s 48 kg-s lány 3 hét alatt 500kalóriával menniyt fogyhatna? 3gk-ot kb? Ez látszana azért egy icipicit? 19/L

Figyelt kérdés
(csak kérdezem, nem áll szándékomban megycsinálni)

2018. júl. 15. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, kb. annyit, de ez attól is függ, hogy mennyit mozogsz...ráadásul az a 3 kg valószínűleg nem csak zsírból fog menni.

Illetve ha még nem csináltál ilyet, nem vagy súlyosan anorexiás (bár látom a hajlam meg van rá), valószínűleg nem fog sikerülni, hogy három hétig tartsd ezt a mennyiséget, falásrohamod lesz..stb.

Lehet, hogy fog "látszani", mivel alapvetően alacsony a testsúlyod (a BMI-d szerint amúgy pont az "egészséges súlytartomány" alsó határán vagy).

Tényleg ne csináld meg...nem éri meg, még ha most ezt nem is hiszed el...csak jóindulatból mondom.

2018. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
160 cm 46 kg vagyok, és hiába eszek keveset alig fogyok. Plusz ha eszek normálisan egyből hízok. Ex- anorexiás vagyok. Nem éri meg, teljesen megbolondul a szervezeted a koplalástól.
2018. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy hová aarsz mégis fogyni? :)
2018. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam a kommenteket és Offolok de csak a Te érdekedben - 600 kalória alatti táplálkozás csak kórházi kezelés után az orvos által előírt étrendet követve szabad - amúgy nem elég a funkcionáláshoz.


Plusz akár falási rohamokat is hozhat és mondjuk egy hét után egy esti "csak egy extra műzliszelet"ből kiindult csoki-süti-fagyi habzsolással fel is jöhet, amit kínkeservesen leadtál.


48 kg a 160 cenihez ráadásul tökéletes, nem szükséges a fogyókúra.


Én épp Anorexiából roborálok 1,5 hónapja, 36 kilóig mentem le, roborálás kezdetén 37 voltam, most elértem a 38 és felet.


Az anorexiába vezető utamon szépen fokozatosan vittem le a kalóriákat, nekem is volt annyi kilósan mint Neked most (amikor Veled azonos magasságban rég megállhattam volna) 500 kalória, utána ez lejjebb és lejjebb ment; úgy, ahogy a súlyom is. A kevés kalóriabeviteltől és a fogyástól nem fogott az agyam, nem volt erőm, állandóan fájt a hátam és a derekam, ha hideg volt az nekem maga volt a kínszenvedés, még most is hullik a hajam, stb.


Tudom, úgy vagy vele, "csak 3 hét és abbahagyod" meg "Veled ez úgysem történhet meg" - de elővigyázatosságból leírtam, mert anno én se gondoltam magam 48 kilósan kövérnek; azért fogyóztam, hogy, ha rám jönnének a kilók rendes étkezés mellett, soványból ideális testsúlyba hízzak, majd anorexiába torkollott.


Ha ennek ellenére is fogynál vagy súlyt tartanál fent csak félsz hogy elhízol akkor Dietetikussal konzultálj.

2018. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és odaírtad "(csak kérdezem, nem áll szándékomban megycsinálni)", de nem tudhatom ez mennyire valós kijelentés, gondoltam, biztos ami biztos :)
2018. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!