Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés! JutaVit Omega3 1200...

Hasmenés! JutaVit Omega3 1200 mg halolaj + E vitamin?

Figyelt kérdés
Hasmenés! JutaVit Omega3 1200 mg halolaj + E vitamin, maró hatású, szörnyű hasmenést kaptam. Egy hét diéta, gyógyszer (imodium, szén tabletta), alig tudtam meggyógyulni utána. Valaki másnak is van ilyen tapasztalata? Okozott hasmenést másnak is ez a készítmény?

2018. júl. 19. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezektől lett volna hasmenésed. És maró hatásról sem tudok. Az egyik egy zsír tulajdonképpen, a másik meg egy zsírban oldódó vitamin.

Az, hogy én december óta szedem mindkettőt, és nincs tőlük semmi bajom, még nem zárná ki, hogy másnak sem lehet. De még csak nem is olvastam/hallottam ilyenről.

Szóval valószínűleg csak véletlen egybeesés, hogy pont akkor kaptál el egy vírust vagy baktériumfertőzést, amikor ezeket elkezdted szedni.

2018. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A halolajnak is lehetnek mellékhatásai, főleg az olcsó, gyenge minőségű termékeknek. Legfeljebb azért nem hallott róla, mert viszonylag kevés embernél okoz panaszokat. A leggyakoribbak pedig az emésztőrendszeri mellékhatások, pl. a hasmenés. Javaslom, ha ilyen panaszai vannak, hagyja abba 2 hétig a szedését, aztán próbálkozzon minőségi termékekkel.
2019. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!