Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok különböző szeszes ital =...

Sok különböző szeszes ital = hányás. Miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy iszom két deci fröccsöt, fél deci vodka narancsot és egy pici fütyülőst is. Nem sokkal később hányok. Ha csupán fütyülőst ittam volna, de összesen több alkoholt vittem volna be vele, mint ezzel a hárommal együtt, nem hányok. Miért van ez?
2018. júl. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert minden italnak más a hatása, és van ami nem passzol. Meg a gyomrod is gyenge. :D
2018. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mondja, hogy a piák keverése a rossz, de én ezt soha nem tapasztaltam. Gondolom egyénfüggő.
2018. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a szervezeted ilyenkor rájön, hogy megmérgezték.
2018. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

A legtöbbször azért, mert a többfélét gyorsabban kapkodod be. Aki váltogatja az italokat, annak bármikor jólesik a következő pohár. Egyféle italnál általában jobban érzed, hogy mikor kéne szünetet tartani, vagy mikor kéne folyadékot pótolni.


Én nem ritkán ittam úgy, hogy gyakorlatilag minden poharam más ital volt, és nem lett semmi bajom. Persze mert akkor már tisztában voltam vele, mennyit bírok (nemcsak egy egész este alatt, hanem pl. egy órán belül, stb.).


Ezen kívül az lehet még a probléma, hogyha gusztus szintjén nem illenek össze az italok, egyesek gondolom ettől is tudnak hányni. Ha a vodkanarancsra ráinnám a köhögősszirup-szerű fügyülőst, attól lehet, hogy én is behánynék...

2018. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!