Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit bírok hízni 20 nap alatt?

Mennyit bírok hízni 20 nap alatt?

Figyelt kérdés
Fel kéne szednem pár kilót, már kicsivel több mint 2 hete, folyamatosan teleeszem magam, és úgy látom ez segít mivel 4 kilót híztam, esetleg valamit tudtok még ezen kívül ajánlani ha egyáltalán ezt még lehet gyorsítani?

2018. júl. 30. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdetben könnyebb, hízni, mert a víz, salakanyag növeli a súlyt. Aztán beáll és lassul a hízás. Heti 0,5-1 kg az ajánlott.
2018. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez genetika is, én zabálva se tudtam soha felszedni egy kilót egy hónapban. A többségnek persze megy, nekik napi 1000 kcal a súlytartó szint fölött heti +1 kiló zsír. Már ez is kemény lehet egyeseknek, egy ponton túl pedig túl sok az étel, átszalad rajtad és nem tud eléggé hasznosulni. Úgyhogy nem hiszem, hogy heti több kiló sokaknak reális lenne.
2018. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!