Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem bírok hízni, ha...

Miért nem bírok hízni, ha rengeteget eszek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 168 cm magas és 55 kg. Kiskorom óta nagyon soványka vagyok, semmi mellem sincs sajnos. Apukám is szintén ilyen tőle örökölhettem. Pár éve szedtem fel pár kg ami úgy látszik is a combomon és a fenekemen. De így nagyon aránytalan a testalkatom, mert karom nagyon vékony ez zavar engem, úgy érzem mintha két pálcika lenne. Szinte egész nap eszek mert nagyon jó az étvágyam, imádok enni bármit rendes habzsolok. Sokan meg is jegyzik hogy néha többet eszek mint a párom. Persze örülök is hogy ilyen adottsággal vagyok megáldva, h nem kell szenvednem a fogyással. De nem érzem magam jól a bőrömbe és szívesebben lennék kicsit hurisabb. A testmozgás nem az erősségem, iskolába is a testnevelés órákon nem vettem részt. Viszont itthon végezhető edzéseket, tornákat szívesen csinálnék. Fogamzásgátló tablettát kezdek el szedni majd, de szerintem nem segít mivel az csak az étvágyat növeli az meg van. Mit lehetne tenni, hogy vastagodjon alkatom főleg a karom esetleg tornával? Táplálkozáson kéne változtatnom? Vagy betegség lehet?

2013. szept. 18. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. Ez nem egy extrém kevés súly a magasságodhoz és te magad is leírtad,h apukád is ilyen. Ezek a dolgok öröklődnek, Te "ráütöttél". Mozgással annyit érhetnél el,h ha a felsőtestedet izmosítod,talán nem lesz olyan nagy különbség. A fogamzásgátlók nem növelik az étvágyat,azért szoktak mellett egy kicsit hízni,mert a szervezet vízvisszatartását fokozza.
2013. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A karodat izmosíthatod például súlyzózással.
2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!