Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit tudok fogyni 2 hónap...

Mennyit tudok fogyni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
15 éves,85 kilós lány vagyok. Szeptemberig nagyon sokat szetetnék/fogok (fő az optimizmus ) fogyni. Hatásos lehet az, ha nem eszem cukrot és a kenyérféléket (? ) is kiiktatom. Riszt és tésztát ennék, kis adagban. Szóval mindent ugyanúgy ennék, mintha kenyerrel ennek, csak anélkül (tudom, ertelmes mondat. ) Ha esetleg próbáltatok ezt vagy ehhez hasonlo dietat, leirnatok a tapasztalataitokat, otleteiket, azt megkoszonnem. Aki meg nem probalta ezt a dietat, az meg leirna reszletesen, hogy neki mi es hogyan valt be.

2018. júl. 3. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyásnál az a lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elhasználsz. Ha az egészségre is figyelni akarsz akkor remdes étrendet kéne összeállítani. Ha csak a fogyás a cél akkor kalóriaszámlálás fog segíteni
2018. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne ha inkabb sporolnal ahelyett, hogy idiota dietakat kovetsz?
2018. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85 kilós vagy, de milyen magassághoz? Úgy vettem észre, sok lány akkor is fogyni akar ha már eleve túl sovány...
2018. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
170cm a magasságom
2018. júl. 3. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
10 kiló is lemehet. Nem kellene túl gyorsan fogynod, mert ha lassabban fogysz, akkor tartósabb az eredmény. Rizs helyett barna rizst, fehér tészta helyett teljes kiőrlésű tésztát egyél. Fagyit, édességet, kekszeket ne fogyassz! Nasinak alma, gyümölcs, reszelt sárgarépa a megfelelő.
2018. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2018. júl. 3. 22:44
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem, miért kell tészta?

Szerintem inkább ne. Én csak akkor kezdtem el fogyni, amikor a rizst is elfelejtettem.

Zöldség hús, tojás, túró. Ez volt az én receptem. amikor csak tudsz (ha nem is vagy éhes) rágcsálj valami zöldséget. Gyümölcsöt mértékkel.

Zsírok is kellenek.

Kérlek próbáld meg a tészta(féléket) elfelejteni. Sokat ront a helyzeten, amiért gondolom keservesen küzdesz, hogy jobb legyen. Rizs helyett elvileg a burgonya is jobb. Viszont gyorsan hozzá tudnál szokni, ha a köret inkább zöldség. Csak egy-két hetet kell kibírnod.

2018. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!