Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni akarok! 157 vagyok és...

Fogyni akarok! 157 vagyok és azt tudakolnám, mi a max amig lehet fogyni ezzel a magassággal? Meddig egészséges a testsúlyom a magasságomhoz.

Figyelt kérdés
Az édességet csokit és gyümi joghurtokat elutasítom és figyelek a mindennapi sportra (futok)!
2018. aug. 8. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

157 kg vagy, vagy ennyi a magasságod? :D

Amúgy mennyi a súlyod?

157 cm magassághoz 50 kg körül abszolút ideális a súlyod. Sőt, én 158 cm magas vagyok, 57 kg-osan is baromi jó alakom volt. Most sajnos 60 kg felett vagyok, de mondjuk nem is vagyok már tizenéves, szültem is, és sajnos ülőmunkát végzek, ingázom a munkahelyem és a lakóhelyem között, nem sok időm van a mozgásra. Meg aztán hiába mozgok, nagyrészt minden az étrenden múlik, amit meg képtelenség végigcsinálni.

2018. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45 kg alá ne fogyj, az ideális súlyod függ az alkatodtól, az edzettségi állapotodtól, korodtól, nemedtől, a raktározott zsír mértékétől is. 45-55 kg között bármi ideális lehet, ezt te látod a tükörben. (Feltételezem, hogy lány vagy)
2018. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, a nagy mell sokat dob a súlyon és a szubjektíven megítélt ún. baromi jó alakon!
2018. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
44 kiló vagyok.
2018. okt. 1. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!