Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy értessem meg az emberekke...

Hogy értessem meg az emberekkel hogy csak egészséges akarok lenni és nem fogyni?

Figyelt kérdés
vékony vagyok, sokat sportolok és nemis akarok fogyni. viszont izmosodni szeretnék még, meg amúgyis imádok sportolni. fontos számomra hogy egészségesen egyek, ne összevissza, a fehérjeadagom általában mindig megvan egy nap, meg elég kalóriát is eszek. (nem számolom, de biztosan megvan) de mondjuk ha suliba viszek salátát csirkemellel pl, akkor csomóan mondják hogy egyek mert rám fér meg hogy nem kell fogyókúráznom és nem értik meg hogy nem fogyókúrázom, csak egészségesen táplálkozom. elegem van már, nem tudok nem foglalkozni velük mert most is pl az osztályfőnököm megmondta a padtársamnak hogy folyton etessem, ezért mindig leszólja ha gyümölcsöt vagy salit eszek, mert hogy ne fogyjak. és azóta minden nap hallgatom hogy ez ilyen kevés kalóriát tartalmaz meg ennem kell, még csokit is vett nekem meg szószerint belenyomott a számba egy kakaóscsiga darabot. miért éreznék jobban magukat az emberek ha ilyen mű, cukrozott, lisztes szarokat ennék? miért nem tudnak mással foglalkozni? hangsúlyoznám hogy nem akarok fogyni, mert tudom hogy nem kell, de nem vagyok csontsovány. ja és attól hogy általában egészségesen eszek, itthon is mindig eszek az ebédből, akármi van, szóval nem reagálom betegesen túl ha nem tudok mindennap csirkemellet enni, meg persze nem is akarok. csak egészséges szeretnék lenni de már alig merek vinni párolt zöldséget vagy salit suliba mert tudom hogy kapni fogom a pillantásokat meg a beszólásokat hogy egyek :(
2013. dec. 19. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ne foglalkozz már másokkal. A világon semmi közük hozzá hogy mit és hogyan eszel - na ezt kéne nekik megmondanod.
2013. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, ne foglalkozz velük. feltéve ha igazad van ugyanis nem mondtad hány centi és hány kiló vagy. megmondod? (am fiú/lány? ez se jött le nekem belőle)
2013. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy nem tudom:D

170 centi körül vagyok és olyan 55 kiló, de kb fél éve mértem magam utoljára :D ja és lány vagyok

2013. dec. 19. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

ja akkor meg nem tudom miért nem hagynak. azt hittem ilyen testképzavaros 170 cm 40 kg-s lányka vagy:DD bocsixd

de akkor ezek szerint a többiek nem teljesen normálisak körülötted.. én meg beletömnék a szájába egy fej salátát:D

2013. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jó, nem fog érdekelni akkor :)

csak nagyon lelombozott hogy nem hagynak már békén, de végülis jobb hogy tudom hogy nekem van igazam :)

2013. dec. 19. 18:09
 6/7 Julie S ***** válasza:

Esténként fotózd le magad egy nagy adag kajával (tűnjön benne soknak a hús, attól nem néz ki "fogyókúrásnak") és posztold facebookra. :D

Egyébként tök normális a súlyod, de sokan ezt mégis vékonynak tartják, hiszen a többségen van valamennyi túlsúly és ezt veszik alapnak, ehhez szokott hozzá a szemük.

2013. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hidd el énis igy vagyok

A szüleim és nagy szüleim állandóan erőszakolnak belém minden fránya szemét kaját mert szerintük sovány vagyok

Eddig teljesen egészségtelenül étkeztem, rengeteg chips, zsíros kaják és cukros dolgok

2 hónapja áttértem úgymond az egészséges életmódra és szemmel láthatóan fogytam is,azótta piszkálnak hogy ilyen sovány vagyok meg amolyan,holott nem győzöm beléjük beszélni hogy ez nem koplalás hanem egészséges étrend

2018. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!