Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tapasztalt, hozzáértő...

Valaki tapasztalt, hozzáértő segítene?

Figyelt kérdés
Nos 2 napja nincs szekletem, nem faj a hasam, nem vagyok felpuffadva, nem csikar, gorcsol a gyomrom csak nincs ingerem nagy WC-re menni. Olvastam olyat hogy szekelesnel csak a vastagbel kis resze urul ki, es ez altalaban 1 nap alatt ujra megtelik. Viszont eros hashajto bevetelekor, vagy hasmeneskor az egesz vastagbel kiurul, ami beletelik 2-3 napba is hogy ujra feltoltodjon. Lehetseges hogy nalam is ez a helyzet? Felek mert nem igazan emlekszem hogy 2 napig ne kellett volna nagy WC-re mennem.

2018. aug. 10. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni amikor kevesebbet eszem vagy ilyen melegben is előfordul. Figyelj rá, hogy sok folyadékot fogyassz. Lehetőleg egyél olyan dolgokat mamik sok rostot tartalmaznak (pl zabkása). Az nagyon valószínű, hogy keményebb lesz a szokásosnál. Nem kell megijedni. Csak ne erőlködj.

Érdemes elmenni akkor is WC-re ha nem kell. Nem érzed, hogy kell. Vigyél egy könyvet vagy telefont és üldögélj a történeten 5-10 percet, hátha megindul. Nekem meleg italok is szoktak segíteni reggel (Kávé, tea).

2018. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg van, sokat izzadsz, kevesebb, és sűrűbb a széklet, és a vizelet.
2018. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, valoban sokkal melegebb van mint eddig :)
2018. aug. 10. 16:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve ez a ket napos hasmenes is kozrejatszhatott a mostani helyzetnek
2018. aug. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!