Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sokszor van ilyen...

Nagyon sokszor van ilyen érzésem, mitől lehet ez és a legfontosabb, hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Van amikor csak úgy akár ettem akár nem, úgy érzem hogy enni akarok még, késztetést érzek arra hogy egyek pedig nem vagyok éhes. Például fél órája ebédeltem, finom volt, tele kajáltam magam, és most elkezdtem úgy érezni hogy enni akarok valamit pedig nem vagyok éhes, sőt épp ellenkezőleg ha valami ennivalót látnék magam előtt és azt mondaná valaki hogy egyem meg vagy fejbe lő, inkább választanám a lövést. Mitől lehet bennem ez a kényszer az evésre?
2018. aug. 12. 14:34
 1/2 anonim válasza:
Nem valami mást kívánsz és azért érzed ezt? Csoki vagy ilyen kis dolgokra gondolok
2018. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is beugrott, de nem tudom mit kívánhatnék. Tegnap előtt ettem csokit, a kedvencemet, meg egy csomó édes-savanyú dolgot ettem hogy hátha valamelyiknél érzem hogy "Na ez hiányzott" vagy valami, de nem. Tegnap a tejtermékekkel próbálkoztam meg meg a felvágottakkal (tej,sajt,szalámi,ilyesmi) de az sem. Még ilyen vitaminos pezsgőtablettás dolgot is vettem reggel, de nem jött be az sem.
2018. aug. 12. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!