Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok, 170 cm...

Nagyon vékony vagyok, 170 cm és 48 kg, és egyszerüen nem tudok 50 fölé menni. Mit javasoltok, mit egyek többet? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Menj el a háziorvosodhoz, ő biztosan tud segíteni. Vagy a neten keress rá ( google.co.hu) vannak többen akik hízni szeretnének.
2008. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itt van néhány cikk és fórum a témában, biztosan van benne jó ötlet:

[link]

[link]

[link]

[link]


keress rá a google-ben arra, hogy roborálás vagy roboráló étrend, nagyon sok jó tippet kidob

2008. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres cseppet,több embertől hallottam,hogy vigyázni kell vele,mert nagyon jó étvágyat csinál!
2008. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2008. nov. 3. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
egyél spermát...sok benne a vitamin és ha sokat eszel biztos hízol tőle
2009. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali

17 éves srác vagyok 175 cm és 49 kg sehogy sem tudok hízni nyáron konditerembe járok napi 4-5 szériákat csinálok 4-5 eszközzel nem voltam személyi edzőnél nem állítottak nekem össze semmilyen edzéstervet nincs vmi nagy tapasztalatom a dologban.

Segítséget szeretnék kérni mit hogyan csináljak hízni szeretnék legalább egy 4-5 kg-ot vagy többet is nem tudom mennyi az ideális súly a koromhoz és a magasságomhoz mérten.

2009. júl. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!