Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nem túlzás az,...

Szerintetek nem túlzás az, amit ez a lány csinál?

Figyelt kérdés
_dorcii a neve Instagramon. Állandóan csak süt és minden nap csak ilyeneket posztol. Elvileg IR-je van meg PM alulműködés, meg elhiszem hogy figyel a makrókra, de ez így nem túlzás?
2018. aug. 14. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés infó. Én ketogén diétában is folyton sütöttem (igaz, nem raktam ki sehova, de azzal sincs baj :)), miért ne? A cukorbeteg rokonom pedig alaposan cukros sütiket süt, igaz, nem mindennap eszik olyat, de tudod, hogy az általad írt megeszik napi fél tepsivel vagy ilyesmik? Süthet másnak is, én szoktam.


Gondolom, tudja, mit csinál, de ha nem, akkor is az ő egészsége...

2018. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A párjának és a családjának süt. Illetve, mert ez a hobbyja. Szerintem nagyon sok fogyókúrázó, életmódváltó inspirálódik tőle és nem hiszem, hogy ezzel bármi baj lenne. :-)
2018. aug. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!