Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miérr van ez? 52kg?

Miérr van ez? 52kg?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és 52kg

hatalmas combom van

Nagyon nem latom magam vekonynak :( ténnyleg nagyon nem vékony a combom ami eléggé zavar ezzel mit tudnék kezdeni? Azt mondják szép vekony vagyok és minsig hozzá teszik hogy csak felül

Nagyon nem latom magam igy vékonynak :( mit csinalhatnék?



2018. aug. 18. 12:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Miért*?
2018. aug. 18. 12:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyira zavar keress egy személyi edzőt aki kifejezetten a problémás területre ad gyakorlatokag.


De ilyen adatok alapján nem lehet huu de hatalmas a combod :) Lehet ilyen az alkatod és csak el kellene fogadnod, bogy így is jól nézel ki :)

2018. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Korom alapjan nem hiszem hogy szemelyiedzo meg jo otlet :D
2018. aug. 18. 12:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi vagyok magassagra meg kilora is, konkretan csont bor es haj. Nekem is vastag a combom, vagyis en annak latom, sot nekem tiszta narancsbor a fenekem es a combom is, voltam mar 5-10kiloval nehezebb, de egyebkent akkor sem voltam sokkal vastagabb. Egyebkent ha sportolsz kimondottan combra fenekre, akkor formasodsz es megjon az onbizalmad.
2018. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sokaig edzettem ra :( nem is eszek olyan dolgokat ami hizlalhatna pl csoki ,liszt,cukros italok stb

De igyis a sulyom megalt a fogyasban es ha tukorbe nezek barmikir eltudom sirni magam sajnos

2018. aug. 18. 12:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel csak felnagyítod a problémát.


Ha az arányokon szeretnél javítani, akkor edz felső testre, az izomtól formásabb lesz, s idővel vastagabb is lehet, így javul az összkép.

2018. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat nem nagyon szeretnek ennél vastagabb lenni ,mar igy se erzem jol magam a boromben :(
2018. aug. 18. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Kéne egy kép deréktól lefele, tényleg annyira súlyos a helyzet vagy csak szemed torzít.
2018. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Privatba kuldok
2018. aug. 18. 12:31
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Menj el pszichológushoz... Én 168 centivel 52 kilósan tök vékony vagyok.
2018. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!