Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egész nap alig eszek...

Ninassy kérdése:

Ha egész nap alig eszek valamit, szinte semmit ez mennyire fogyaszt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem azért eszek ennyire keveset, mert fogyni szeretnék, egyszerűen cask kiváncsi vagyok. nyár eleje óta naponta alig eszek valami, szinte semmit, néha nagyobb kajákat (pls lasagna , paprikás krumpli stb…) De szinte semmit, csak vizet iszok, mert azt szeretem. testmozgás: naponta megyek sétálni, kutyámat viszem sétálni, 2-3 naponta biciklizek 10 kilómétert!

2018. aug. 22. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2018. aug. 22. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha koplalsz akkor a szervezeted előbb raktározni fog. Így a fogyás izomból fog lemenni, a zsír, háj még marad.
2018. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A gyomrodat teszed tönkre hosszú távon.
2018. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eddig írtak igazak, annyival egészítem ki, ha elvesztes az izom tömeged, mert igen ettől bizony abból fogysz legelőször és legtöbbet, nem a zsírból akkor egyre hizekonyabba valsz majd ugyanis az izomnak nagy az energia igénye ergo, aki izmos kevésbé hízik.
2018. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván ez tempós fogyást jelent s akármit is írnak mások, nyilván sok zsírt veszt az ember, ha van miből, elég idióta szervezet lenne, ha a fontosabb izmot bontja le a raktárak helyett. Persze megy le izomból is rendesen, ne érts félre, de amíg nem kemény edzéssel kombinálod a kemény koplalást, közel sem annyi, mint izomból.

Én magam is ismertem olyat, aki koplalással fogyott le, határozottan főleg zsírból, igaz, izma eleve nem volt sok. Azóta is jól néz ki, de azért közben feljött némi izom, az azért kellett. Nekem sincs sok izmom, de épp ezért nem akarom elveszteni egy részüket, szinte mindent megtennék, hogy ne koplaljak. Étvágy s éhség nélkül enni, az szerencsére megy :) Az előbb is bevágtam 3 főtt tojásfehérjét, bár ma ettem rendesen, de fehérjével rosszul álltam. Legalább a kötelező fehérje, zsír, némi zöldség legyen meg...

2018. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. csütörtökön vésték ki a bölcsességfogam, ma kajáltam be úgy istenesen először, az előző napok alatt 5 kg ment le. Látszik is. Viszont nem érdemes fogyózni így pláne nem hosszú távon, a szervezet átáll takarékra és minimális kalóriát fog felhasználni. Én is tuti visszaszedem hamarosan, pl nekem székletem is ma volt először mióta alig eszem, majdnem egy hete!
2018. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!