Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normálisan működik az emésztés...

Normálisan működik az emésztésen vagy van valami probléma?

Figyelt kérdés

Az étrendemben van napi szinten zab (forró vízzel áztatva eszem)és van hát kb átlagba ilyen napi 1-2 barack / alma + napi 1 karalábé vagy 2 nagyobb répa. Van hogy ezeknek a kombinációja.

Emelett eszek 2-szer más ételt is, szokásos ételekt, olyakor az egyik (esti) hideg szokott lenni és még hozzá jön további zöldség pl. paradicsom és vagy paprika ritkán retek.


Az ébeden nem szokott tartalmazni általában semmiféle zöldséget, valami kajáldában köret+hús jellemzően.


Ez alapján az étrend alapján mennyire normális, hogy hogy híg a székletem? Nem híg fosásnak mondanám de olyan amit wet wipes kell kitörölni, mert a papír felsérti a fenekem, meg azzal sokszor kitrölhetetlen.


Emésztési probléma vagy normális vagy mi a helyzet szerintetek?



2018. aug. 29. 09:50
 1/3 A kérdező kommentje:
még azt hozzá tenném, hogy szerintem a gázok is túlzottan jelen vannak, ami a munkahelyen elég problematikás...
2018. aug. 29. 09:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb ugyanezeket eszem, nálam is hasonló a széklet, szerintem ez normális, ha nem szokott fájni a hasad. A barack és a paradicsom is elég híg, rostos, én úgy vettem észre, ezek is jelentősen hígítják a székletet.
2018. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon megnyugtató!!!
2018. aug. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!