Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pro-Ana blogot Instagramon...

Pro-Ana blogot Instagramon készíteni tilos vagy csak nem szép dolog?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy Anorexiásokat segítő csoportban Facebook-on. Az egyik csoporttag még nem áll készen a gyógyulásra, mégis csatlakozott és publikált olyat, hogy fénykéeket mentett el magának, mint kitűzött célt és úgy döntött. csinál egy anorexia-Insta blogot, de nem jött össze neki.


Kíváncsiságból rákerestem a "Pro-Ana" insta blogokra, hogy léteznek e még de mind eltűnt és már csak gyógyulásról szóló insta-blogok vannak.


A kérdésem az volna, hogy tilos ilyen blogokat készíteni (mert ezzel más embereket egy betegségbe vezethet az illető) vagy csak szimplán a tartalmuk miatt kerül törlésre?



2018. szept. 11. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiltja az instagram szabályzata
2018. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Van rengeteg egyebkent csak mondom :D szamos olyan oldalt kovetek en is, nem erdekel ha most lepontoznak, ez van, nem vagyok vekony, en csak fogyni szeretnek picit de nekem valahogy ezek segitenek ennyi.

Csak kulonbozo nevekkel vannak fent a pro ana insta profilok, de tenyleg ha kutatsz, akkor nagyon sokat talalsz. Bar ha anorexias vagy es ezert keresel akkor inkabb ne.

2018. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó, én inkább maradok az anorexiásokat gyógyulását segítő csoportnál. Van pár pro ana hely amire időközben rábukkantam kiváncsiságból, de csak egy hekynek gondolom, ahol a megalkotójuk a betegség
2018. szept. 18. 08:25
 4/7 A kérdező kommentje:
okozta keservet, fájdamat vezetik le és segítségért ordítanak. Plusz, nem tudom az miért segítség másnak, hogy egy huszonéves, munkaképtelen kiirogatja,hogy imádja a betegségét, most hányt és kirak egy csomó csontváz képet...
2018. szept. 18. 08:27
 5/7 anonim válasza:
keso de most már twitteren vagyunk:)
2020. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ott tiltják?
2020. okt. 16. 05:38
 7/7 anonim válasza:
nem!
2021. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!