Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok ennyire gyorsan?

Miért hízok ennyire gyorsan?

Figyelt kérdés

Normálisan étkezek, sőt valamikor diétázok is, de még a diéta közben is hízok. Le nem adok semmit, csak fölhízok. Már tiszta hurka a hasam és narancsbőrös a combom is. Szó szerint csak hízni tudok! Elegem van ebből! Szeretnék válaszokat kapni, hogy miért van ez. És tanácsokat, hogy hogyan fogyhatnék, vagy hogyan tüntethetném el a hurkákat és a narancsbőrt. Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy "Áááá, neked nem kell fogynod, normális a súlyod!" Köszi!

12/L 163cm 56kg


2010. jún. 22. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én veled egy korú vagyok igaz én kis nüvésű és 40 kg vagyok nincsen narancsbőrömsem.én sportolok sztem te is tedd
2010. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább a fogyás kategóriába kellett volan írnod de mind1..már mensizel?
2010. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, már megjött. és hetente 4x 1,5órát kosarazok
2010. jún. 22. 17:46
 4/6 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel sok gyorsan felszívódó szénhidrátot fogyasztasz. Nem kell komoly, sem komolytalan diétába belefognod, hogy normális testsúlyod legyen, egyszerűen csak el kell kerülnöd: a cukrot (kávéba, teába is próbálj max egy kiskanállal tenni, majd hozzászoksz), a gabonaféléket (sajna ide tartozik a kenyér, tészta...) és a krumplit. Ha csak ezeket meg tudod tenni, és ehelyett minél több zöldséget, gyümölcsöt, húst és halat enni, meglátod hetek alatt elkezd a tested magától formálódni! Természetesen testmozgás is szükséges az egészséges életmódhoz, de ez azt hiszem már egy másik téma. Sok sikert!
2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsodat utolsó hozzászóló!
2010. jún. 22. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, drága lányom. Kamaszodsz, kell a szervezetednek az anyag. Hamarosan megnyúlsz, akkor az lesz a problémád, hogy túl hosszú a karod és lábad, nem tudsz rendesen mozogni. De majd rendeződnek az arányok, és minden a helyére kerül.

Diétázni, meg ezen aggódni a lehető legnagyobb hülyeség.

2010. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!