Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hizok ilyen gyorsan?

Miért hizok ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Már nem birom idegekkel.170 cm 74 kilós lány.2 KETTŐ HETE 70 KILÓ VOLTAM,és hirtelen meghiztam,hogy ennyit miért,azt nem tudom.Kóla,fanta,chips,fagyi ezek nálam ki vannak húzva,és mégis hizok.5x eszem keveset,igaz nem sportolok sokat,mikor van kedvem akkor Rubint Rékázok,de régen még néha se sportoltam,és akkor nem hiztam.Mit csináljak?Ebben az évben le szeretnék adni -20at.Valaki volt már ilyen helyzetben?15/L
2011. aug. 1. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom 1000 helyen le van irva,de már bepánikoltam...valaki segitsen!köszi!
2011. aug. 1. 16:43
 2/6 anonim válasza:

A jó öreg anyagcsere.

Ez mindenkinél változó milyen mértékben hízik,ez testelkat kérdése én hetente tudnék 5 kilót is hízni pedig 157 cm vagyok és 57 kg.

Fogyókúra....

Ha mégsem megy fogyókúrával sem keress fel egy dokit és vizsgáltasd ki magad

2011. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké....köszi!
2011. aug. 1. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg 3 nap alatt híztam 2 kg-ot..

Ma viszont szerencsére nagyon ettem, és sokat mozogtam.Én 1 hét alatt simán tudnék 5 kilót is hízni.Viszont fogyni meg nehezen fogyok.:(

2011. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nagyon keveset ettem
2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül :( annyira rossz!
2011. aug. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!