Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mutat 2 jól működő...

Miért mutat 2 jól működő mérleg is ugyanolyan súlyt mint 1 hónappal ezelőtt, ha a mérőszalag mást mutat?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja életmódot váltottam vagy is hogy a táplálkozáson változtattam de még nem mozogok rendszeresen de ezen is változtatni akarok,ha egyszer kb 1 hónapja ugyanolyan súlyú vagyok akkor miért mutat egyre kevesebbet a mérőszalag (szabó centi)?

Mert hogy izmosodni nem izmosodtam az biztos mert ugyan mitől,de töbször is lemértem a karom a hasam a derekam és akár hogy nézem kevesebb mint egy hónappal ezelőtt


2018. szept. 20. 22:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a tükör se ugyanazt a képet mutatja szóval nem értem
2018. szept. 20. 22:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig biztos, hogy az étrendváltoztatásod következtében izmosodtál, csak még nem olyan nyilvánvaló. Más magyarázat nem nagyon lenne rá. A nagy térfogatú zsír helyett azonos súlyú, de kisebb térfogatú izom jelent meg, ezért a súlyod ugyanannyi, de mégis karcsúbb vagy a szalag szerint.

Vagy sokadszorra is rosszul méred magad körbe. De az meg nem magyarázná, hogy vékonyabb vagy a tükörben. Ha csak nem képzeled azt is, mert tudatalatt nyomja az agyad, hogy az egészséges étrendtől biztos fogytál. A legegyszerűbb, ha keresel egy régi ruhadarabot, ami szorított és ha most felpróbálva már kényelmesebb, akkor tutira fogytál/izmosodtál.

2018. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!