Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egészsegesen hízni?

Hogyan tudnék egészsegesen hízni?

Figyelt kérdés

Ugy ertem szeretnek ugy hizni, hogy nem kell ehhez zsirt zsirral ennem, esetleg gyors kaja meg sok nasi. Olvastam, hogy 3 orankent kene ennem egy nap, de mivel nagyon sokat dolgozok mellette egyetem, nehezen tudom betartani.

Kicsi koromban ilyen problemaim nem voltak, azutan kezdtem sovanyodni miutan kamaszodtam. Alapbol is rengeteget eszek, de azt vettem eszre, hogy hiaba eszek annyit, mint 5 ferfi egyutt, csont sovany maradok. Lehet genetika, mivel azsiai vagyok es a szuleim se “nagydarabok” ezert gondoltam azt, hogy ez lehet a problema, de ocsem ennek ellent mond, mivel o jelenleg a tulsullyal kuzd.

Napi 4x szoktam etkezni (reggeli, ebed, uzsonna, vacsora) es ebedre meg vacsorara eszek a legtobbet. Gyakran nassolok az ejszaka kozepen.

Nem tudom, hogy kinek van meg hasonlo problemaja, de ha esetleg akad kozuletek valaki, aki hiaba eszik rengeteget, de nem hizik kerem ossza meg, hogy o hogyan birkozik meg ezzel.

Nem mellesleg 167cm vagyok es jelenleg 48,5kg-ot mutat a merleg (szerintem ez a suly a magassagomhoz kepest keves)

Ui.: bocsanat a helyesirasi hibakert, meg folyamatban van a magyar nyelv elsajatitasa :)



2018. szept. 29. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni, egy pár kilót fel tudsz szedni a folyamatos evéssel de nem többet és igen két három óránként enned kellene
2018. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!