Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni viszonylag...

Hogyan tudnék hízni viszonylagosan egészségesen étkezve?

Figyelt kérdés
153cm vagyok 35 kg 13 éves én próbálkozom de nem bírja a gyomrom rendszerint ha végre sikerül felszedni pár dekát utána következő nap már alig bírok enni (eszem csak szarul esik rosszul vagyok utána:( )
2018. jan. 27. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál már? Komoly emésztési problémáid lehetnek, pl. gyomorsavhiány. Nem ártana kivizsgáltatni.

Addig pedig kezdj el probiotikumot szedni, és nem ártana valamilyen multivitamin, cinkpótlás, esetleg Béres csepp.

És egyél sok húslevest, a benne főtt zöldségekkel, főtt hússal együtt, tojássárgáját, néha egy kis májat.

2018. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 13 évesen, megnyúltam és irtó sovány. Én gyerekorvostól kaptam egy Peritol nevű gyógyszert, van ak nem bírja szedni mert álmosítja, én szünidőben kezdtem el, mire suli jött megszoktam.Na ettől nagyon zabáltam, ha nem bírja gyomrod a sok kaját, akkor ez nem jó.Rohamosan híztam tőle, teljesen jó lett a súlyom.

Ha nem bírod a kaját, nagyon könnyűeket kell enned, kis adagokat egyszerre, naponta legalább 6-szor.Pl.csirkemell párolt rizzsel salátával, hasonlókat.Ha már jobban bírsz enni, a kalóriát növelni kell, és dúsítani a kajákat, meg olyanokat enni, ami hízlal.

De jobb lenne, ezt anyukáddal megbeszélni, és vele orvoshoz menni, nincs-e baj a gyomroddal, emésztéseddel?Vagy lehet stresszes vagy nagyon.Bélféreg is okozhat soványságot.Nagy dózisú multivitamint szedni kéne/pl.Lenkei félét/

2018. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!