Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni egészségesen?

Simon0809 kérdése:

Hogyan tudnék hízni egészségesen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 56kg 183cm eléggé vékony. Próbáltam hízni kondizni jártam emelett szedtem tömegnövelőt és vitaminokat. Rendszeresen focizok egyesületnél heti 3x edzés 1 meccs. Suliba járok. Egyszerűen nem tudok hízni. Pedig nincs hátrányom többet bírok futni nagyobbat bírok lőni a csapattársaim nagy részétől. De nem szeretnék ilyen sovány lenni örökké. Mit tudnátok ajánlani?

2014. szept. 20. 20:34
 1/4 anonim válasza:

Hát pedig pont azt csináltad, amit ajánlani szoktak.

Sport és sok fehérje, meg szénhidrát.


Mennyi kalóriát viszel be? (kb)

2014. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még serdülsz, így könnyen lehet, hogy olyan hülye szervezeted van, mint nekem. Először nyúltam, majd nőiesedtem, szélesebb csak a legvégén, huszonévesen, lettem. Széles csípő, kiálló medencecsonttal, nagy mellek szépen kirajzolódó bordákkal és kulcscsonttal.
2014. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igyekszem minél többet! már azt is ajánlották hogy mindennap igyak meg egy doboz sőrt este. :)
2014. szept. 22. 17:08
 4/4 zsozso33 válasza:

Szia! Leírom az én rövid történetem! 18 éves korom óta nem tudtam elérni a kívánt súlyom. Most 33 éves vagyok. Étvágyammal sincs minden rendben, ha csak akkor ennék mikor éhes vagyok, elfogynék! Ami a lényeg, és nekem segített. A szilárd ételből nem tudok annyit enni amennyit kell, de meginni bármit és bármennyit megtudok.

Ami segített az ez:

[link]

ez egy havi adag, szerintem kifizethető! Vettem még mellé szőlőcukrot (egészséges, és hízlal és olcsó). Reggel és este iszok 4 adagolókanál palupát és 1 kanál szőlőcukrot 3dl tejben! Reggeli után rögtön ha nem tudsz reggelizni, akkor is egyél legalább pár falatot, és rá ezt! Ez beindítja a gyomrom reggel annyira,hogy egész nap jobban eszek! Vacsorázok, és lefekvés elött ismét egy turmix! 100% hogy hízol majd! Szánj rá 2 hónapot, és meglátod minimum 3-4 kiló meglesz! Sok sikert!

2014. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!