Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez jó megoldás...

Szerintetek ez jó megoldás étrendnek?

Figyelt kérdés

16F ugye még szüleimnél lakom és elakarok kezdeni edzeni izmot felszedni kiis számoltam a makróimat stb..

Az jó megoldás lenne hogy ugye alkalmazásba felírom a aznapi kajámat ami éppen van ebédre és ami még maradt a makrókból azt pótolnám zabpehellyel,tofuval,mogyoróvajjal,

és még annyi hogy a kenyér mennyire káros?



2018. okt. 18. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, ez így OK, főleg, ha a mikrotápanyagok is meglesznek, de változatos, jó táplálkozással egész rendben lehet az is.


A kenyér van, akinek árt, van, akinek nem, ez nem olyan egyszerű téma. Amúgysem ő maga káros, csak betegségfaktor más tényezőkkel együtt, amennyire tudom, egy orvos előadásában hallottam róla, de hát ők sem tökéletesek, én pedig nem vagyok szakértő. Csak úgy, "divatból" nem tartanám ördögtől valónak, de én is kipróbáltam, nekem milyen glutén nélkül évekig. Pont ugyanolyan, mint vele, úgy látszik, a többi tényezővel jól állok (genetika, stressz). Azért ha nem kelt tésztát eszem, akkor gluténmentes gabonát használok vagy semmilyet, biztos, ami biztos, nem vesztek vele semmit. De én már nagyon speckón eszem, neked nem kell elbonyolítanod. De sokaknak jó a kenyér helyett a rizs, zab, nem mindenki él részben kenyéren.

2018. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bazita ***** válasza:

Sztem működik

Figyelj arra, hogy hogy érzed magad. Van olyan, akinek megártanak a fenti kaják, reméljük te nem ilyen leszel.

2018. okt. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!