Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorhurut esetén mit ehetek?

Gyomorhurut esetén mit ehetek?

Figyelt kérdés

Már pár napja úgy érzem, hogy túl vagyok a nehezén.Kaptam 6 infúziót stb...Arra vagyok kiváncsi,hogy most mit ehetek kb. a második-harmadik napnál vagyok.Ma példáúl lágy tojást ettem,sok teát ittam,és pár párizsis szendvicset...Arra lennék kiváncsi,hogy esetleg valami "élvezhetőbbet" is ehetnék ? Mondjuk savanyúságot vagy valami hasonlót ezekhez? Esetleg csirkemellet rizsel zöld borsóval?

Gyógyszereim: Motilium 10mg 1-1-1

Cuminol 500mg 1-0-1

Debridat 100mg 1-1-1

Pantoprazol(CONTROLOC 40mg)1-0-1

Zir-Fos étel kiegészítő Minden reggel étel elött

5 napra kaptam a gyógyszert még van 3 napra való.

A válaszokat előre is köszönöm. 19/F



2017. dec. 6. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tojáááás?:D nem mondták,hogy keményen diétázzál? Főtt krumpli, háztartási keksz, főtt répa, piritós? Ha már annyival jobban vagy,hogy kívánod a nehezebben emészthető kajákat is,akkor kezdetnek krumplipürét javasolnék egy kis rántott csirkemellel,mellé friss kígyóuborkát. Könnyű leveskék is mehetnek,csak ne forrón. Kicsiket egyél,de gyakran, hacsak megéhezel.
2017. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rizs oké, hüvelyeseket egyelöre még hanyagold.
2017. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kávét,energia italt mikor lehet újra fogyasztani kb. mennyi idő kell eltelni ? Vagy mikor már jobban érzem magam ? Dohányoznom szabad?
2017. dec. 7. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid voltak?
2017. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon megfáztam azt hiszem húgyuti fertőzésem is volt,aztán elkezdtem pár nap hányni,nem tudtam magamba tartani az ételt mert mindent okádtam és folyamatosan fájt a gyomrom a köldököm alatt...kb. 4 napot tartott a nagyon rosszúl lét..Aztán napról napra most már rosszabb,néha mikor felállok akkor kicsit megszédülök de gondolom ez ilyenkor normális.
2017. dec. 7. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval ?
2017. dec. 7. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha napokig kihúztad bagó nélkül,akkor inkább ne is gyújts rá többet. Én biztos nem bírtam volna ki 1 napig se. Nyilván nem tenne jót,mivel a gyomrod kikészült, kiszáradtál,legyengültél,de te tudod. Koffeines italokat ne igyál,csak ha már mindent meg tudsz emészteni, nehezebb kajákat is beleértve.
2017. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!