Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Help! Egyre több ételt nem...

Help! Egyre több ételt nem birok már, miért? Sorra jönnek elő a problémák velük.

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok. Genetikámból adódóan mindig is vékony testalkatú voltam, nemigazán tudtam hizni. De szerettem/szeretek is enni, ami jólesik, persze nem sok szemétkaját. Vidéken élek és sok egészséges dolgot termesztünk, sok zöldséget,gyümölcsöt eszek, hagymát is mindig nyugodtan ettem. Nemrég meg azt vettem észre, ha ettem nyersen hagymást felpuffadtam, egész éjjel fájt a gyomrom, a torkomban éreztem az egészet mintha kiakart volna jönni.

Nemrégiben a yoghurttól kezdett el menni a hasam. Pedig ez hasznos lenne számomra az élőflóra miatt. Más tejterméktől meg nem vettem észre, hogy laktózérzékenységre gyanakodjak.

Aztán szintén nem olyan rég, a paradicsomtól is ég a gyomrom. Pedig azt imádom...

Ma meg újra megy a hasam, fogalmam sincs mitől, lehet a tegnapelőtti gyorskajától(amúgy ritkán eszek, egy hónapban egy alkalommal) Viszont gyomorrontáskor nem voltak két napos tüneteim, szóval nem értem.


Nem tudom miért lettem ilyen sok dologra érzékeny:( Nem tudom mit tehetnék, nem akarok lemondani a jó kajákról ,mindig is örömöm leltem benne, hogy bármit megehetek.

Valakinek hasznos tanácsa, tapasztalata egy elkeseredett lánynak?


2018. okt. 22. 09:40
 1/1 Skatebird ***** válasza:
Nem szedtél mostanában antibiotikumot? Attól lehet.. Szerintem kiprópálhatnál valami probiotikomot (pl a Normaflore nem vényköteles, nekem használni szokott, de a gyógyszertárban is segítenek, hogy ebben az esetben mi a legjobb) diétával, aztán érdemes csak lassan és egyenként visszahozni az étrendbe azt, amit most megterhelőnek érez a gyomrod. Ha ez nem segít, érdemes meglátogati a dokit. Jobbulást!
2018. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!