Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenyeltem pár napja forró...

Lenyeltem pár napja forró ételt (rizset) és azóta iszonyuan fáj a hátam. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés

Pár napja történt meg ez.

Nem tudtam, hogy forró a rizs, és hirtelen beraktam egy nagy mennyiséget a számba. Amikor lenyeltem a rizset, egyből benyílalt az egész hátam és nagyon nehezen tudtam lélegezni.

Azóta minden nyelés után fájni kezd a hatám és nehezen megy le az étel. Kb. olyan érzés mint amikor frissen sült kenyeret eszel, és sokat falsz be egyszerre.

Esetleg meg tudná valaki mondani, hogy ez miért van, és elmulik-e?



2018. nov. 11. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Itt hamarabb olvas egy pszichológus, mint bármilyen orvos. Van ügyelet, telefonon is elérhető. És nem, nem talált. Ne lottózz. Nekem mindegy, nem nekem fáj, de ha ilyen bajom lenne, fix, hogy nem várnék vele. Ha nem megy valaki orvoshoz, akkor még nem fáj eléggé. Ennyi.
2018. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A példád is értelmetlen, ne hasonlítsuk már össze a másik kategóriával az egészséget. Nem mindegy, hogy elromlik egy autó, vagy penészes a fal, az egészség az első, szóval hagyjuk is.
2018. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%

Úgy érzem betaláltam :D

Neked miért fáj, hogy a kérdezőnek "nem fáj eléggé"?

Szerintem a penészes fal, vagy rossz autófék veszélyesebb az egészségre, mint egy rizsszem.

Neked nem fáj még eléggé az egyedüllét? :D

2018. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!