Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akkor ez most miért van így?...

Akkor ez most miért van így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pl.:Most korházban vagyok mert eléggé lefogytam 153cm 36kg vagyok és van egy velem egy idős lány ő 170cm (jelenlegi súlyát nem tudom) mindketőnknek van célsúlya amit el kell érni nekem ez 40 neki 45kg!Van az a “szabály” hogyha kivonsz 110-et a magasságodból addig jó,nekem ez így majdnem meg így is van (3cm híján) de neki a célsúlya annyi hogy a magasságából kivonunk 125cm-t!Akkor ez magasabbaknál nem így érvényes vagy egyszerűen ő alapból is vékonyabb mint én és elfogagyják nála ezt a testsúlyt?

Remélem érthetően fogalmaztam!Bocsi ha nem:D


2018. nov. 21. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod,170 centihez kb.60 kg lenne az ideális tesztúly,nem pedig 45.De szépen,fokozatosan kell felszednie a lánynak,meg neked is ezeket a plusz kg-okat és mivel ő többet fogyott,gondolom,ezért lassan is tudja visszaszedni.

Már az is szép lesz,ha sikerül mindkettőtöknek pár kg-ot magatokra pakolni,nem hogy az ideális testsúlyt elérni.

Kitartást!

2018. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. nov. 21. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!