Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétás étrend ötlet? Illetve...

Diétás étrend ötlet? Illetve tokámat szeretném eltűntetni.

Figyelt kérdés
Szóval a fenekemen és combjaimon már dolgozom, de még fejlődő szervezet vagyok, így muszáj ennem, tudnátok nekem egy étrendet ajánlani? Ha valami bevált nektek, vagy hallottatok róla. Szeretnék izmot is építeni, de azt mondják, 16 évesen nem egészséges kondiba járni, szóval edzésterv is jöhet. Illetve azt tudjátok, hogy a tokámat miképp tudom eltűnteni, lefogyasztani? (16 éves vagyok)

2018. nov. 21. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A nem fejlődő szervezetnek is muszáj enni, annak is megárt a koplalás...

16 évesen már OK a súlyzós edzés is, sokkal korábban nem ajánlatos, de edzéstervekkel tele van a Net, illetve a Testépítésben kérdezd meg inkább. Én anno csak megnéztem, milyen gyakorlatok vannak, olvastam egy halom cikket és összeállítottam magamnak. Bizonyos szinten úgyis döntened kell, sokféle gyakorlat van s ha már osztott edzésed van, úgyis több kell egy izomcsoportra.


Rengetegféle jó étrend van, nem tudsz mondani valami konkrétumot, hogy most hogyan eszel, mit szeretsz, mi laktat, akármi? Az is számít, mi az erőt edzésnek, engem pl. a szénhidrát inkább lenyom, de tipikusan arra szoktak alapozni. A Testépítésben étrendről is kérdezhetsz, jobb ötlet, mint a testépítő oldalak sivár menüjei, azt nem sokan bírják és nem is kell. De természetesen ehetsz teljesen normálisan is, csak a makróid legyenek jók s azért tápanyagdús étrended legyen, az ismert problémás elemeket kihagyva (pl. cukros dolgok. azzal is fogyhatsz, majd építhetsz izmot, de érdemes minimalizálni, pláne fogyáskor, jön vele a kalória, más pedig nem, jól se lakat, rossz ötlet).

2018. nov. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!