Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételektől lehetek...

Milyen ételektől lehetek pattanásos? Hogyan mulasszam el?

Figyelt kérdés

Nincsen olyan sok min 5 . max. 11 db,főleg a hátamon(ott sok)

A homlokomon(kevés) van.

Hogyan tüntessem el?

És az oroomnál ilyen bemélyedések vannak(pöttyök)

Azokat?

előreis köszönöm a kedves,normális válaszokat!

bocsi a helyes írásért!


2010. jún. 26. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a genetika a felelős a bőrért,de a kérdésedre válaszolva a zsíros ételek azok amik pattanást okoznak,ezeket kellene kerülni,vagy csökkenteni.

A pattikat meg kezelni kell,óvatosan nyomd ki majd fertötlenitsd pl hidrogén-peroxiddal 3%-ossal(gyógyszertárban kapható és olcsó),összehúzó hatása is van,ja és enyhén csiphet,de csak enyhén.

2010. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oks,köszi!
2010. jún. 26. 15:27
 3/9 anonim válasza:
gyógyszertárba lehet kapni rá krémet, nekem valamennyire segített!
2010. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez rám igaz: az olajos magvaktól, cigitől, alkoholtól (?)
2010. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tejtől. pontosabban a tejben lévő kazeináttól.
2010. júl. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a tejtől is?????,pedig imádom a tejet (L)
2010. júl. 4. 09:27
 7/9 anonim válasza:

Khm... Előre is bocsi az OFF ért.

...

A TEJTŐL IS?! Nekem is vannak pattanásaim, de nem sok. Inkább olyan izék az orromnál. Tudjáto mire gondolok, legalábbis remélem. Na és akkor ez a tejtől van? Mert azt NAGYON sokat iszok. De tényleg. Olyan 1,5 liter naponta ^^" egyszerűen imádom.


ON: Én még a fűszeres ételeket hallotam, hogy attól is, meg persze a zsírosaktól/olajosoktól.

2010. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na figyeljetek.

Én egy időben teljesen meg voltam bolondulva, mert mindenfélét olvastam a neten arról, h mi hoz ki pattanásokat. Ovastam, hogy a tej rossz, mérgező, a hús ugyanígy rossz a szervezetnek és pattanást okoz, a cukros ételek, a finomított szénhidrátok.....és jönnek sorba a kaják amikre ráfogják, h károsak. Már mindenre. Na és volt időszak amíg kb alig mertem enni bármit is, nehogy jobban kijöjjenek. Volt, h szebb volt az arcom, de pár hét után újra jönnek elő. És nem a kaják miatt, mert most is ugyanez van, mikor már mindent eszek szinte. Ugyanúgy van, hogy egy ideig szép, aztán gyűlik. Nekem nem ilyen nagyok vannak, hanem a homlokomon kicsi kis pattanások, de több. Meg az államon néhány. De abban a korban vagyok, h a hormoningadozás miatt van ez, h egyszer jobb, aztán rosszabb a bőröm.

Attól, h száműztem az étrendemből a tejet, a cukrot és fehérlisztes kajákat....nem vettem észre egetverő különbséget. Ráadásul lefogytam az így is nagyon kevés testsúlyomból és most kb úgy nézek ki mint egy botsáska. És nem tudom visszaszedni. Totál összezavarodott a szervezetem. Minden bajom van. Karikás szemek, fáradtság, emésztési bajok. És ez mind azóta mióta elkezdtem nem enni bizonyos dolgokat.

Antal Vali oldalát olvasgattam aki kb minden ételt rossznak állít be és csak a növényi táplálkozás lehet jó szerinte. Hát igazából én azóta vagyok nagyon rosszul mióta a tanácsait követtem.

Ma már mindent eszek, kivéve a hús az amit csak 1 héten egyszer-kétszer, mert nem jó a szervezetemnek nagy mennyiségben.

Meg ha jól belegondolok. Nagymamáink és azok nagymamái mit ettek? Akkor még nem volt internet meg mindeféle baromság ahol emberkék leírták volna, h ez meg az rossz étel. Itták a tejet, ették a fehérlisztes kajákat, tésztát, nudlit, nokedlit, húst is (bár azt a legtöbben csak 7végén, mert ne mvt olcsó) és roppant egészségesek voltak. Nem hódoltak idióta diétáknak, h ezt meg azt ne egyél, mert az árt. Ették amit kívántak. Ez a fontos. A szomszédom egy 80 éves idős néni, aki iszonyatosan jól néz ki és nem betegskedik. Pedig nagyon sűrűn süt pogácsákat, sütiket és mindent eszik és kicsattan az egészségtől. És anya is mondta, h régen is voltak pattanásosak a fiatalok, de aztán idővel elmúltak. Ebben a korban úgy sem tudsz sokat tenni azért, h ne jöjjön ki. Kijönni kijön úgyis. Persze oda kell figyelni, h minden ételt módjával együnk, ne zabáljuk tele magunkat sütivel meg hússal, hanem szépen módjával. És mindent enni kell amit megkívánsz. Én csak annyit teszek, h mű kajákat nem eszek. Zacskósleves, meg minden ilyen chips, meg ilyesmik. Mert ezekre aztán tényleg nincs szüksége az embereknek.

2010. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Nekem nagyon beváltak az Ilcsi termékek. Sokat javít a bőröm állapotán. Tévhit, h a szappan rossz. A szappan jó. Leoldja az elhalt szarut és ezáltal a krémeket könnyebben beszívja, hatékonyabbá válik. És ha esetleg attól fél vki, h a szappan lúgos, a bőrünk meg ugye savas, az ne féljen. Ugyanis szappanos mosakodás után kell áttörölni az bőrt tonikkal és ez visszaállítja a bőr Ph-ját. Régen is szappant használt mindenki. Nem voltak divatos tusfürdők meg hasonlók. Nekem nagyon sokat használt az ilcsi kámforos szappan. Aki gondolja próbálja ki.
2010. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!