Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a boltokban nincs szinte olyan élemiszer amibe nem tesznek cukrot?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból megnéztem az itthoni dolgainkat, és alig van valami amiben ne lenne szőlőcukor, vagy sima cukor. Elképesztő! Vegeta, piros arany, fűszerkeverékek, gulyáskrém, mustár, csirkemellsonka, grillezéshez húsok, ezekben mind van hozzáadott cukor, pedig ezekbe őszintén semmi szükség nem lenne. Persze egyenként alig van benne valami, de sok kicsi sokra megy...
2010. jún. 26. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát igen.. jól elrontanak egy csomó mindent :S én sem értem minek így túlspilázni a dolgokat. adják az éppen csak szükséges adalékokkal a húsokat pl, aztán majd ha én akarom, akkor ízesítem. az meg már felháborító hogy a felvágottakat mennyire vizezik, meg a pulykamellsonka 20%-a sertéshús, meg az az ócska szója (ami ha nem génmódosítanák ehetetlen lenne, de a sok h*lye bele van bolondulva..) :S
2010. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az E300 a legjobb a rák megelőzésre és tényleg a C vitamin.

Napi 1mg/testsúly kg roppant egészséges. És a cukor, tudjátok mit eszik az agyatok, és mikor a legtöbbet? A válasz cukrot (azon belül is szőlőcukor, de ez hosszan nem marad meg a szervezetben) és alvás közben (és hát ha alvás közben azt saját zsírtartalékodból kell elő állítani, az a szervezetnek kín, és az agyadnak káros mert nem lesz elég.) Ha nincs elég cukor a véredben elalváskor, szépen elfelejted ezt is, mert nem tanulsz meg semmit.

Alvás előtti cukros tej, emlékszik még valaki erre?

2012. júl. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Napi 1mg/testsúly kg roppant egészséges.*


Napi 1gramm/testsúly kg roppant egészséges.

2012. júl. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!