Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedéses vagyok . Két...

Székrekedéses vagyok . Két éve iszom a mályva teát. Hatásos, csak fáj a hasam tőle. Mire váltsam le? 55 / N.

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológusnál voltál?
2018. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

1 evőkanál étolaj + 1 evőkanál tejföl.


Aznapra ne csinálj programot és legyen odahaza papír!


Vagy patikából keserűsó!

2018. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökmagolaj éhgyomorra minden reggel egy evőkanállal, plusz néha citromos, szódabikarbónás víz. És mozgás.
2018. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
A C vitamin a legjobb természetes hashajtó természetesen elegendő folyadékot kell inni. 10kg/ fél liter
2018. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ricinus ...?
2018. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az aszkorbinsavat már hallottam / persze a többit is /, de valahogy nem tudom, hogy mitől hashajtó a C vitamin?
2018. dec. 4. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Olivaolaj
2018. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mályvatea nélkül nem működik jól az emésztésed, elsősorban a táplálkozásodon kellene javítani. Kevesebb gabona és krumpli, több gyümölcs, zöldség, diófélék, házi savanyúságok (pl. sav. káposzta, nem főzve, ihatsz egy kis levét is), savanyú tejtermékek (kefír, natúr joghurt), házi húsleves (ennek is ihatod minden nap a levét).
2018. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!