Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintem dagadt vagyok,...

Szerintem dagadt vagyok, eléggé magas vagyok, de 68 Kiló, az nagyon dagadtnak számít?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy dagadt, csak buta.
2018. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok, nem izmos és kb. 68 kiló. Soha nem voltam dagadt, de kövér igen, 80 kg fölött kicsivel.

Persze, az emberek mást neveznek kövérnek, dagadtnak, még ideálisnak is.

De ha pár kiló dagadtság, mit mondasz 50-re? De amúgyis erős túlreagálás, te normális szinten lehetsz, mert pár kiló plusz normális. Már ha van pluszkilód, nem tudhatom.

2018. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csaj vagy?
2018. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is, ha a magasságod 150 cm, akkor dagi vagy. Ennyire képtelen vagy, hogy odaírd a magasságod? Akkor tényleg buta vagy.
2018. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tercsu04 válasza:
Hát igen az ilyen emberek szoktak öngyilkosok lenni ,mert nagyon buták ,mert 70.000 forintért vesznek karkötőt karácsonykor és amikor falhoz vágtak kiskorodban arról nem beszéltek sajnos meg amikor apud szaladt a kiskanálért hogy felkaparjon a földről
2018. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy és mennyi idős?

De am *magasság*-110 cm. Szóval ha 68 kg vagy akkor 178 cm közelinek kell lenned :D

2018. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anonime AJ ***** válasza:
2018. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!