Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet az, hogy a csípős...

Lehet az, hogy a csípős ételektől köhögök?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég szeretem a csípős ételeket és körülbelül attól kezdve köhögök. Nem vagyok se beteg se semmi? Okozhat ilyet az erőspaprika, meg a csípős levesek stb?
2010. jún. 28. 13:02
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem igen,van, aki nem birja a csipüs ételeket, a paprikában található kapszicin irritálja a nyálkahártyát. Lehet allergia is, de amig nem fulladsz, addig semmi súlyos, nyugi :)
2010. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,nekem is okozott már ilyet a csípős étel..lehet,hogy túlreagálta az immunrendszerem meg a tiéd is a dolgokat,vagy csak egyszerűen irritálta a nyelőcsövedet az erőspaprika meg a csípős levesek.És ez nem betegségre utal,szerintem ez így normális,de azért a helyedbe csökkenteném az ilyen ételek mennyiségét,ugyanis amikor köhögsz,akkor szárad a nyelőcsöved és az semmiképp sem jó..és amúgy sem túl kellemes érzés..sem a köhögés,sem a csípős ételek fogyasztása..(nagyon csípőseké)
2010. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Mindenképp csökkenteni fogom a mennyiséget :\ mert elég zavaró, hogy szinte folyamatosan köhögnöm kell :\ remélem azért szépen lassan hozzászokom majd =)

2010. jún. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!