Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tatar beefsteak-től lehet...

Tatar beefsteak-től lehet hasmenésem ha először ettem ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap ettem az étteremben egy kis tatar beefsteaket. Csak egy picit kóstoltam meg (egy szelet pirítós megkenve vele). Nagyon finom volt viszont tegnap este óta van egy kis hasmenésem.


Ez okozhatja a hasmenést ha még soha nem ettem ilyet?


Előre is köszönöm a segítséget. :)



#nyers hús #hasmenés #tatar beefsteak
2018. dec. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább az, hogy romlott volt
2018. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen új, szokatlan összetételű ételtől lehet hasmenés, amit még soha nem evett valaki.

De sajnos tényleg benne van a pakliban az is, amit az első válaszoló írt, hogy romlott volt a hús. Továbbá még egy lehetőség: az igazi tatár beefsteak természetesen marhahúsból van, konkrétan bélszínből. Viszont előfordul, hogy egy-egy étterem sertéshússal keveri a bélszínt, mert az ugye olcsóbb - viszont sokkal több baktérium van benne, így sertéshúst nem szabad nyersen enni. Igazából a nyers marhahús is elég necces, de a sertés az nagyon.


Igyál egy-két Normaflore-t ma meg holnap. Ha nem múlik el, akkor menj dokihoz.

2018. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) már jobban vagyok
2018. dec. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!