Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hiznom kell hogy egeszseges...

Hiznom kell hogy egeszseges legyen a súlyom. Viszont felek hogy a hasamra megy es hájas leszek.165 cm vagyok es jelenleg 41 kilogramm. Hol fog eloszor meg látszani ami felment kilok? A hasamon? 😭

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

:D nem híznod kell csupán egykis +tömeg

Ha lányvagy akkor annyira nemis vagy vészes

Keress neten tömegező étrendet és valami megfelelő edzést számodra napi félòra rendes étkezéssel és topponleszel

Izmot szedj fel ne zsírt ;)

2018. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

162 cm vagyok, 47 kg-val folyamatosan gúnyoltak hogy csontkollekció vagyok. állandóan sírtam miatta.

úgyhogy a 41 kg valóban nagyon kevés. Hogy lennél már hájas ha hízol??

Most vagyok 54 kg. Végre egészségesnek nézek ki. Amúgy nekem a combomra, fenekemre, hasamra ment. De mozogni kell hozzá és csinos leszel!

24N

2018. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mozoghatok amíg el nem érem a 49 kilót es felek hogy addig a hasamon lesz háj
2018. dec. 30. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta h addig nem mozoghatsz? Ezt a baromságot...
2018. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Orvos
2018. dec. 30. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha a hasadon lesz háj?

41 kg-val durván sovány vagy. Neked testképzavarod van...

Az első meg az írja, hogy pont jó vagy így :O

2018. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Uramisten... Én 167 cm vagyok es 40kg heti 4× mozgok.. Oké engem is csesztetnek hogy sovány vagyok de őszintén leszarom mert csak irigyek... inkább legyél vékony mint egy elhízott víziló.. engem ilyen méretekkel felkértek modellnek is szóval ha akarsz hízzál de mindenképp mozogj
2019. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Igen valószínűleg rengetegen irigykednek azért mert 40 kg-s csontsovány ember vagy. Igazán irigylésre méltó valóban.

Nektek pszichológus kéne...

2019. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pszichiátriai eset anorexet egy rakason...
2019. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#8 es #9 miért lenne valaki attól anorexiás hogy vekony? Egyszerűen szerencsés alkat... És attól még hogy valaki kevesebb kilo lehet hogy nem csontkollekció hanem mondjuk izmos csak képzeld vannak emberek akik nem híznak mert gyors az anyagcseréjük... És igenis rengetegen irigyek..
2019. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!