Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok meghízni? 19/f

Miért nem tudok meghízni? 19/f

Figyelt kérdés

2 éve kezdtem az edzést az elején gyorsan meghíztam de kb másfél éve tartom ugyan azt a súlyt. Egy átlagos napi étkezésem így néz ki:

Reggeli ez turmix szokott lenni: egy banán, fél alma,tej,méz, 3 ek zabpehely,2 tojás

Melóban ebed elött is szoktam enni egy péksütit vagy szendvicset

Ebéd: ez változó,munkahelytől függ de igyekszem kaloriában fehérjében és szénhidrátban gazdag kaját enni

Hazamegyek eszem főtt ételt

Lemegyek edzeni es utána is eszem főttételt.

Nagy súlyokkal edzem kevesebb ismétlés szám

3 sorozat mindenbol 12-10-8 vagy 10-8-6

Heti 4-5x edzek

Semmit sem szedek,próbáltam a tömegnövelőt de csak annyit értem el vele,hogy eltűntek a kockák a hasamrol nem lettem nagyobb szóval nem hiszek bennük.

Min kellene változtatnom?

170 magas és jelenleg 60-61kg vagyok célom egy 75-85kg lenne. Akinek van valami jó tanácsa esetleg megmondaná,hogy hol rontom el megköszönném.



2019. jan. 19. 19:32
 1/2 duplaburger válasza:
Szia, próbálj ki egy kreatin monohidrát kúrát. 30 napig napi 3-4 gramm por.
2019. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ennél kevesebbet edzettem és a mekibe jártam. Két év, 8 kg és tartom.
2019. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!