Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék meghízni valamilyen...

Szeretnék meghízni valamilyen módon plusz 10-20 kilót fölszedni. Sok helyen olvastam hogy a tomegnovelo hasznalata edzes nelkul nem hizlal. Azt ajanljak egyek sokat de az a baj vekony vagyok es nincs etvagyam. Valamk bevalt modszer?

Figyelt kérdés
Esetleg valami mas modszer hizashoz? Nem izomtomeg noveles a cel hanem zsir felszedese elsosorban azt szeretnem elerni. Az pedig igaz hogy tomegnovelo szerek nem hasznalnak edzes nelkul? Azt tudom hogy izomtomeget novelnek de edzes nelkul zsirtomeget nem novel?

2018. jan. 9. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hájas lenni? Én kövér vagyok, és baromira utálom. Igyekszem ellne tenni, de nehéz :(
2018. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, miért akar valaki egészségtelen zsírdisznóvá válni.
2018. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondanám hogy attól hogy 175centimre hizok 10-20kilot nem hajas leszek meg diszno meg elhizott hanem akkor leszek normalis testsulyu mivel atlag alatti testsullyal rendelkezem es nemertem az emberek miert irnak ilyen valaszokat nem ez volt a KERDESEM! Hulyesegeket lehetne mellozni. Koszonom
2018. jan. 16. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Inkább halj éhen, mint hogy hájas disznó legyél. Még az is jobb"

- átlag magyar 2018

2018. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10-20 kg zsírtól hájas leszel. Ha egy jó részét legalább izomban szednéd fel, akkor még azt mondom, rendben van. Mindenkinek van egy alap alkata, amit ilyen esetben nem érdemes megerőszakolni. Ha valaki kövér, arra érdemes figyelni, de az alacsony testzsírba még senki nem halt bele, ellenben a túlsúly több szempontból egészségtelen.
2018. jan. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Mert oké hogy súlyodnál akarsz lenni, de nagyon nem mindegy hogy az a súly izomból, vagy hájból van. Szóval jobb lenne ha nem zsírral akarnád elérni azt a súlyt. Mesélhetnék mennyivel rosszabb az ember közérzete a felesleges zsírpárnákkal, és ,milyen a semmitől is elfáradni :( És milyen mikor fél kilónként küszködöd le magadról, hogy megint jól érezhesd magad.
2018. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmondanám semmi értelme annak amit írtok mivel mem ez volt a KERDESEM megint megismetlem.a gondolkodas pedig neha kene az agyakba mert elmondanam megegyszer ha eloszor nem volt eleg ertheto hogyha hizok 10-20kilot nem hajas leszek hanem normal testsulyu!!! Nem lesz tulsuly nemlesz háj csak normal testsulyra hiznek fel ami utan megizmosodnek edzes mellett.
2018. jan. 24. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már az észt hiányoljuk, akkor számoljunk kicsit. Nem írtad, hogy hány kg vagy, ezért most becslésnek mondok 60 kg-ot. Egy nagyon sovány embernek is van azért 8-10%-os testzsírszázaléka, legyen 5 kg. Erre felszedsz 20 kg zsírt, az 25kg zsír 80 kg-ban, tehát 31,25%, ami bőven az elhízott kategóriába tartozik (>25%). Szerinted az a normális, hogy elhízott vagy?
2018. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!