Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha el kell érnem a megfelelő...

Ha el kell érnem a megfelelő súlyomat akkor az ugye nem a hasamon fog meglatszani?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De ez butaság. Nemed? Korod?
2019. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok
2019. jan. 23. 14:44
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg főleg.. Ne legyél butus.. 16 éves gyönyörű lány lehetsz. Nem kell erre ráparázni, oksa? korodbeli vagyok, és sokkal "rosszabb" mint te. Figyelj ide, nem kell pálcikának, agyonsminkelt haspólós ribinek lenned hogy elfogadjanak és mindennél jobban szeressenek. Akkor?

ha telt vagy az is jó! Egyél nyugodtan, DE cserébe járj lépcsőn, és használd ki a körülötted lévő helyeket hogy mozogj. Írj egy privátot és elmagyarázom én hogyan adtam le 2-3 hónap alatt 12 kilót, de előre szólok hogy hogy keveset enni NEM JÓ és egy lánynak nincs szüksége ilyen ki edzésekre stb :( Hidd el ameddig természetesen nézel ki, addig nincs baj azzal ha kicsit teltebb vagy, sőt személy szerint nekem jobban tetszik mint ha pálcika lenne egy lány :P

2019. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért még annyit hozzátennék, hogy a mai ideál, amit az újságokban látsz, az (legtöbbször) nem koplalás eredménye.

Három út lehetséges, aztán te döntöd el, hogy mit szeretnél:

1. nem eszel, nem mozogsz: ronda auschwitzi szökevénynek fogsz kinézni

2. eszel, nem mozogsz: nem kell bemutatnom a túlsúlyt, gondolom

3. eszel, és mozogsz, és amellett, hogy egészséges leszel, még jól is fogsz kinézni.


Na, melyiket szeretnéd? Mert akiket látsz, hogy jól néznek ki, van formájuk, vékonyak, azok a 3. lehetőséggel szokták ezt elérni. Másképp nem nagyon megy.

2019. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hat igen de miket kell legfőképpen enni es mit mozogni?
2019. jan. 23. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!