Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha el kell érnem a megfelelő...

Ha el kell érnem a megfelelő súlyomat akkor az ugye nem a hasamon fog meglatszani?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mármint túl sovány vagy, és fel kell híznod? Alkat kérdése. Van, akinek kifejezetten jobban látszik a hasán a súlytöbblet, van, akinek a fenekén, van, akinek a karján, a hátán, a combján, stb. De olyan is van, hogy arányosan eloszlik a testen.

A súlygyarapodás amúgy nem egyenlő a zsírréteg növekedésével. Aki sovány, annak az izma is sovány, ha még tornázol is rá, és odafigyelsz, hogy a bevitt étel megfelelő összetételű legyen, akkor a felszedett kilók izomból fognak állni, nem zsírból.

2019. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kicsit nagyobb has se baj. Ameddig egészséges.
2019. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval ha rendesen eszem es mellette mondjuk csinalok felületeket akkor izomként fog meglatszani?
2019. jan. 23. 13:39
 4/15 A kérdező kommentje:
*felüléseket
2019. jan. 23. 13:39
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Szerintem igen. Bármint, én 2 hónapig csináltam felüléseket KB és lement 12 kiló. Főleg a hasamról. Szóval igen. Annyira nem vészes ha felhizol kicsit, szoval tulzásba ne vidd :)
2019. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És egy nap mennyi felulest csinaljak?
2019. jan. 23. 14:26
 7/15 A kérdező kommentje:
Es mit ettel a 2 hónap alatt??
2019. jan. 23. 14:26
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát én napi 100 at csináltam kihagyásokkal.. Lelkileg szarul vagyok és utálom is magam szóval büszkén de szarul kijelentem hogy kb semmit nem ettem. De ne utánozz, egyél nyugodtan.. Semmi baj nincs azzal ha hasra is felmegy egy kicsi. Miért kell elérned egy bizonyos súlyt?
2019. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Öhm... nem. Nincs helyi fogyás, vagy olyan, hogy ha egy helyre edzel, akkor oda kevésbé megy fel súly. Attól , hogy egy adott helyet mozgatsz meg, a tested nem csak az adott helyről fogja felhasználni a kalóriát, hanem mindenhonnan. Hasazhatsz, de felesleges és egyoldalú mozgás. Egy pár nap múlva fájni fog a hasizmod, és ha még ki is alakul a híres kockahas, a lábaid edzés hiányában löttyedtek lesznek. Inkább válassz olyan mozgásformát, ami a teljes testet megmozgatja, és akkor arányosan mindenhol fognak fejlődni az izmok. Pl. futással több kalóriát el lehet égetni, mint felüléssel.
2019. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koplaltam, fogytam, utana olvastam h koplalas utan biztos a vissza hízás es felek enni mert lapos izmos hasat szeretnek és felek enni mert felek hogy a hasamra megy és hájas leszek.rovideb ennyi
2019. jan. 23. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!