Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koplaltam, fogytam, utana...

Koplaltam, fogytam, utana olvastam h koplalas utan biztos a vissza hízás es felek enni mert lapos izmos hasat szeretnek és felek enni mert felek hogy a hasamra megy és hájas leszek. Mit tegyek illetve miket egyek? Es mozogjak? Mit mozogkak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kollégám úgy fogyott le tartósan,, hogy edzőterembe járt. Eszik, nem koplal- na jó, nem is zabál feleslegesen, de bomba alakja van. Tény és való, hogy edző segített neki. 60 kilót fogyott, felnézek a csajra. Évek óta tartja a formáját, továbbra is rendszeresen tornázik.
2019. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne félj enni, de azért ne is zabálj.

A legtutibb, ha megszámolod a kalóriákat, hogy mennyit viszel be és mozogsz le, és annyit eszel, amennyit kell/szabad.

Itt van pár kalória kalkulátor, amikkel ki tudod számolni, hogy mennyit kell bevinned:

[link]

[link]

Minél többet sportolsz, minél több kalóriát égetsz el, annál többet ehetsz. És egyébként is, sportolni egészséges, az izomnöveléshez pedig elengedhetetlen.

Egy koplalás után különösen fontos, mert valószínűleg legyengültél a megterheléstől.

Az, hogy mit eszel, és mit sportolsz az már rajtad múlik.

Csináld amit szeretsz, ami boldoggá tesz.

2019. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj a koplalással, hogy a szervezeted megszokja, hogy alig kap kaját, ezért amikor végre kap, abból minél többet használni akar.

Inkább keress fel egy dietetikust, a háziorvosod talán tud beutalót adni.

2019. jan. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!