Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet Fehérjétől zöld a...

Lehet Fehérjétől zöld a székletem?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem el Szedni a 100% Whey protein professional táplálék kiegészítőt gyúrás mellé, és ma zöld lett a székletem. Lehet a táplálék kiegészítőtől, vagy valami más lehet erre a magyarázat?
2010. jún. 30. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogyan kell adagolni ezt a kiegészítőt vagy hogy zöld lesz-e tőle, de amit szedsz az protein (100%). A fehérjét edzés után szokás szedni naponta 30g-ot vigyél be fehérjéből, ugyanis annyit tud beépíteni egy felnőtt szervezet. Lehet hogy túl sok proteint vittél be attól lett ilyen. Nézz utána valahol hogy mennyit ajánlott beszedni. Jó edzést!
2010. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy Naponta 1-4 adag, egy adag 30gramm. Tegnap 60 grammot vittem be, egyet közvetlen edzés után, egyet meg lefekvés előtt. nekem azt mondták így kell adagolni. bár rajtam nincs annyi izomtömeg, lehet tényleg túlzásba vittem.
2010. jún. 30. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hol szoktál edzeni? Otthon vagy teremben? Milyen edzésterved van? Mennyit edzel egy héten?
2010. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Konditeremben eddzek, egész testre edzek minden alkalommal, és minden alkalommal a maximumot, izomtömegre megyek.
2010. júl. 6. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, akkor gondolom van edződ. Szerintem beszéld meg vele az étrendkiegészítőket. Az én módszerem: edzés előtt kreatin monohidrát valamint proteindús táplálkozás, edzés után fehérje bevitel. A fehérjét általában 6 db tojás formájában viszem be, 6 tojás nagyjából 32g fehérjét tartalmaz és laktató is. Ez csak egy javaslat, feltétlenül beszélj az edződdel.
2010. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho válasza:
Egész testes edzés maximum kezdő szinten hatásos. Próbáld meg bontani.
2010. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez teljességgel abnormális dolog! Minden bizonnyal kettős személyiség vagy, a másik éned pedig egy tehén. Kijársz szépen legelni, aztán fosod a zöldet másnap. Ciki.
2010. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem beszélve ugye arról, hogy már a neve is milyen beszédes, FEHÉRje, nyilvánvaló, hogy zöldet szarik az ember tőle.
2010. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!