Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már egy hete fogyamatosan...

Már egy hete fogyamatosan nagyon büdöseket fingok és egész nap! Még kruttyog a belem. Valamikor hasmenésem valamikor meg szorulásom van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy a sok zöldség és gyümölcs fogyasztása megszűnteti de én szinte csak azt eszek szóval nem értem. A másik meg hogy ezen a héten rengeteg csirkemell szalámit ettem mert nem volt itthon más hús. Lehet attól van?

Az utolsó amire még gondolodok hogy a hét elején vettem egy édesítőszerek ketchupot és minden nap ettem belőle "sokat". Az édesítőszerektől lehet?

Már nagyon zavar és megszeretném szűntetni.


2019. jan. 26. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vírus, baktérium, rosszat ettél, allergiás vagy valamire, ne adj isten rák. Ezt innen nem fogja tudni senki megmondani.
2019. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

SZÓDABIKARBÓNA, napi 1 kiskanál vízzel elkeverve csodákat művel.



Dezodor helyett is sokkal jobb.

2019. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!