Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintem ételmérgezésem van,...

Szerintem ételmérgezésem van, holnap pedig érettségi. Elmúlhat addig?

Figyelt kérdés

nem tudom biztosra, hogy mi hozta ki belolem, de a legvaloszinubb a nyershus idiotan kezelese all a hatterben. Hajnali haromkor szornyu hasfajasra ebredtem. Azota is hanyok, fosok (csak mar nincs nagyon mit) sot hajnalban meg el is ajultam. Holnap reggel 8-kor viszont erettsegim lesz. Van arra esely hogy addig elmulik? Es ha igen, tudok valamit tenni az ugyben? Enni nem ettem semmit, csak vizet es kamilla teat iszom.


A valaszokat elore is koszonom



2017. máj. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál rengeteget, amennyit csak tudsz. Furán hangzik, de a kóla jó a hányingerre. Igyál lehűtött teát sok cukorral és egy ici-pici sóval, valamint anyukád hozzon neked valami probiotikumot és széntablettát. Jobb lenne ha kitisztulnál, de az érettségit nem hagyhatod ki, így vegyél be belőle. Valamint ha nem javulsz menjetek orvoshoz.
2017. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ne-ne ez hülyeség, ne igyál sokat, mert az is csak kijön, sima víz és só, éjfél után, vagy hajnalban ropi, vagy főtt krumpli, ha kijön legalább nem érettségi idején, közben rengeteg széntabletta és normaflore, de a kettőt nem szabad 1szerre hanem 3 óra különbséggel
2017. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Második, pont az a lényege..azért kell többet inni hogy kijöjjön, ezáltal tisztuljon a szervezete.


egy egészségügyis


Lázad van kérdező? Ha nincs, akkor valószínűleg nem ételmérgezés, csak gyomorrontás vagy a hasmenéses vírus.

2017. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szegénynek már minden kijött
2017. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ennyit a kóláról:

[link]

2017. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És tudnál hiteles tanulmányt is linkelni erről nem csak ilyen index meg origó és társait? Mert érdekes módon, a mi tanáraink, orvosprofesszorok is a kólát javasolják...de gondolom neked is orvosi diplomád van minimum:-)
2017. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a begyöpösödött orvosok akik kalciumot is ajánlanak az allergiára?
2017. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

itt van hete:

[link]

2017. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy sikerült hete?
2017. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!