Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Árthat a vesémnek, ha napi 4...

Árthat a vesémnek, ha napi 4 liter vizet iszom?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok.
2019. febr. 6. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Terhes lehetsz tőle.
2019. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem ittál sokat rendszeresen, akkor árthat a vesédnek. Fokozatosan kell hozzászoktatnod a szervezetedet a sok vízhez.

De ez attól is függ, hogy hány kiló vagy, és mit csinálsz egész nap (pl. mennyit mozogsz aktívan).

2019. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vesédnek nem árt.

Egyél is mellé, mert túlzott mennyiségű vízfogyasztás sóbevitel nélkül úgynevezett "vízmérgezést" okoz. Egyszerűen fogalmazva: túlságosan felhígul a véred, ami működési zavarokhoz vezet.

Nézd meg ezt: [link]

2019. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: köszi, ez a terv

Sok a túlsúlyom, elkezdtem heti háromszor edzeni és jól étkezni. Régebben kevesebbet ittam, de az edzőm javasolta, hogy igyak ennyit, mert segít az anyagcserémnek stb. De egyelőre nem tudok ennyit inni.

2019. febr. 6. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A vesédnek pont hogy az árt, ha nem iszol eleget.
2019. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a 4 liter, 2 is elég plusz ami a kajákban van. Azon kívül, hogy állandóan pisilni jársz majd, szerintem nem sok változást fogsz elérni, főleg, ha nem is kívánod.
2019. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!