Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem kivánom az ételt?

Miért nem kivánom az ételt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem kivánok semmilyen ételt. Vagyis eszem de nagyon keveset és nem sokszor. Nincs bennem az az erzés, hogy éhes lennék. Nagyon ritkán érzem azt, hogy most úgy megennék valamit. Simán jól érzem magamat akkor is ha egy nap egyszer eszek. Hiába próbálnék enni egyszerűen nem megy le a torkomon és egyáltalán nem kivánom. Ezek által viszont baromi sokat fogyok, és én alapból sem vagyok egy nagyon vastag ember. Mármint úgy értem, hogy eddig 45kiló volt a maximum súlyom, és most lement 38kilóra ami egyáltalán nem normális, főleg a 159cm-es magasságomhoz, meg úgy egyebként se normális. Mit tehetnék, hogy megjöjjön az étvágyam? Szerintetek mi okozhatja ezt?

2019. febr. 24. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert valamiért átállt az anyagcseréd és normális a vércukorszinted.Valószínűleg lelassult az emésztésed és most a szöveteid lebontásából állít elő "üzemanyagot" a szervezeted.

Ha nincs semmilyen betegséged,akkor ingáztasd meg a vércukorszinted,ezáltal az inzulintermelésed pl. magas cukortartalmú üdítőkkel,süteményekkel.Előbb-utóbb ki kell alakulnia az éhségérzetnek,ha minden oké.

Először azért egy orvosi vizsgálattal kezdenék.

2019. febr. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2019. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!