Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van jelentősége, ha igen mit...

Van jelentősége, ha igen mit jelent, ha állandóan csak ezt az ételt kívánom mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában csak a puliszkán kattog az agyam,annyira kivánom állandoam,éjszaka is az van a fejemben. Ez sóvárgás ,vagy hiánya van a szervezetemnek?

Régebb ugyanez volt a földimogyoroval. Akkor állandoan azt kivántam ilyen erösen,de akkor azt ettem is,mert ugy éreztem megörülök,ha nem ehetek.


2018. júl. 16. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként normális,ha ilyen erösen kívánom időnként némelyik élelmiszert? Nem vagyok terhes. Mire utalhat?
2018. júl. 16. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Mindenkinél van így. Pl. én van, h annyira rákapok a rántottára, h 2 hétig is képes vagyok reggelire enni. Aztán megunom.. Majd eszembe jut valami kaja és addig kattogok rajta míg nem eszek :)
2018. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen típus vagy, rákattansz ételekre. Nekem is vannak ilyen korszakaim. Egy időben heti többször egyszerre több fritőznyi sült krumplit ettem, máskor naponta egy csomó jégkrémet, sok hónapig állandóan földimogyorót (bár ez sose csengett le, az mindennap kell, de most már képes vagyok nem túl sokat enni belőle)... Csokikorszakom is volt, ami szintén napi kevésre redukálódott. Most kenyérkorszakom van, egy ideje túl jót sütök :)


Azért hogy állandóan arra gondolsz és éjszaka is arra gondolsz, az durva. Nekem eszembe jut, eszem és akkor jó. Ha nem eszed, az gond lehet, nagyon makacs kis gasztrohedonista van a fejedben, aki mindent megtesz a puliszkáért...

2018. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!