Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért esznek az idősebbek...

Miért esznek az idősebbek bicskával kenyeret meg felvágottat?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az 50 felettiek az érintettek. Bicska vagy kés egy darab kenyérrel, kolbásszal meg valami zöldséggel. Tök mindegy a napnak melyik szakasza van. Ez valami régi generációs szokás? Én se azt eszem amit 20 évvel ezelőtt.

2019. márc. 6. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is így ettem sokáig amikor körhíd volt a felső fogsoromon, mivel nem volt hátsó fog amire rátegyék a hidat, nem mertem beleharapni ételbe, nehogy eltörjön a drága fogsor, így katonázgattam.
2019. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen én is így eszek. Igazából sokkal jobban esik a kajálás, ha mindent frissen szelve eszek. Kenyér, szalonna kolbász, sajt, meg egy kis paradicsom vagy paprika. Ha otthon összedobok mindent, aztán csak harapni kell a szendvicset az valahogy sokkal másabb.
2019. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!