Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14-15 éves lánynak, aki napi...

14-15 éves lánynak, aki napi 3 órás edzésre jár (torna), nagyjából mennyi kalóriára van szüksége egy nap?

Figyelt kérdés
Kb 150 centi és harmincpár kiló (elég vékony)
2019. márc. 8. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Harmincpár??
2019. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, a tornászok egy jó része vasággyal együtt 20kg, de nem véletlen. Ha megnézzük, hány, meg hány sportoló ki is ég 25 éves korára. A torna a tinik sportja.


Épp ezért kérdés, milyen időtávlatban gondolkodsz. Ha hosszútávra, akkor a válasz így fogalmazódik meg: annyira, amennyit el is éget az edzés során.

2019. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második válaszoló, szerinted ilyen 2000 körül? Vagy annál jóval több?
2019. márc. 8. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg 2000 kalóriával. Aztán ha érzed, hogy nem elég akkor fokozatosan növeld.
2019. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. márc. 8. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a 30valahány nem kevés. Én nem vagyok tornász, de 8 évesen voltam 17 kg. Elképzelheted, rá 10 évre olyan 38 voltam. Szóval nem gáz.


Amúgy edződ nem mondta meg, mennyit kell enned?! Én úgy tudtam, nekik kötelességük erre figyelne, esetleg ètrendösszeállításban is segíteni...

2019. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!