Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2-3-om alkalmi fél órás...

Heti 2-3-om alkalmi fél órás futás + itthoni torna (felülés, gugolás, lábemelés stb) + biciklizés + séta kb 20-30perc fogyasztana vagy csak erősítene?

Figyelt kérdés

Persze az étkezésre is odafigyelek!

Nem diétázom de keveset eszek és próbálom betartani a 3-om étkezést! (persze sajnos ez nem mindig sikerül van mikor egyszer eszek egy nap :( )


2015. júl. 16. 20:52
 1/7 mandula95 válasza:
Egyszer eszel egy nap??? Ezt mégis hogy? Nem vagy éhes, vagy direkt csinálod? Ez borzalmasan rossz és egészségtelen! Egyébként pedig ezzel pont az ellenkezőjét éred el, mert a szervezeted nem kap elég tápanyagot és emiatt raktározni kezd.
2015. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hidd el nem direkt csinálom :( Egyszerűen nem vagyok éhes nem esik jól a kaja főleg ilyenkor nyáron...

De én nem azt mondom hogy mindennap ez van de van olyan is...

Azért írtam hogy figyelek az evésre...

Hogy őszinte legyek én semmi jótól nem fogok elválni amit szeretek,csak mértékkel eszem belőle...

Azért kérdeztem hogy így tudok e fogyni egy kicsit is?

2015. júl. 17. 10:47
 3/7 anonim válasza:

Előnyösebb lenne, ha azt a 3 étkezést 5-re módosítanád + napi 3 liter víz.

Én így fogytam 22 kilót.

2015. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mandula95 válasza:

Igaza van az előttem szólónak, érdemes 5x étkezni, kis adagokat. Bár utóbbi neked nem probléma ahogy értelmeztem :)

Amúgy sok olyan hivatalos oldal van, ami ezzel foglalkozik, szerintem megéri keresgélned, ha komolyan gondolod.

2015. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A párom is ajánlotta a napi 5-szörit de az a baj hogy össze vissza eszek (pl a reggeli 10 óra fele az ebéd 2-3 óra délután,hát a vacsi az vagy össze jön vagy nem...)

De azért igyekszem akkor 5-ször enni

Lenne még egy kérdésem:

Háztartási keksz (rendes) vagy pirítós az jó vacsira vagy akkor a tízóraira vagy uzsonnára? Vagy ha gyümölcsöt eszek pl barack (most az érik) ?

2015. júl. 17. 19:07
 6/7 mandula95 válasza:

Hú hát én annyira nem értek hozzá, viszont egy ismerősömtől úgy hallottam, hogy gyümölcsöt inkább reggeltájt érdemes valamiért enni. De szerintem ha azt eszel vacsorára, az nem árt és nem hízlal :D

Viszont a pirítós, bár pirítva van, de attól még kenyér = szénhidrát. Inkább puffasztott rizset vagy abonettet egyél helyette.

2015. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) :D
2015. júl. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!